Translate

niedziela, 5 stycznia 2014

Jaki byl dla nas rok 2013?

Początek nowego roku to zwykle czas gdy się podsumowuje rok, który wlasnie minal lub planuje ten, który wlasnie nadchodzi. Dzisiaj będzie podsumowanie, jutro będziemy planować.

Jaki byl dla nas 2013?

 Pierwsza mysl jaka przychodzi mi do głowy to DOBRY! Dopiero po chwili zastanowienia przypominają mi się te gorsze dni, które tez miały miejsce. Bylo ich jednak tak niewiele, ze juz o nich prawie zapomniałam.
I chyba oto wlasnie chodzi, aby dobre dni i cudne wspomnienia przewazaly nad tymi pochmurnymi chwilami. Bo przeciez w życiu słonce nigdy nie świeci bez przerwy. Zresztą gdyby swiecilo, nie docenialibyśmy go. Przyzwyczailibysmy się i uznali, ze tak musi byc. Aby zobaczyć tęcze na niebie i poczuć zapach powietrza po burzy, trzeba te burze przezyc. Zresztą burze tez sa przeciez niezwykle interesujące. Zawsze nas czegoś ucza.

Zycze Wam i sobie, aby 2014 byl dla nas wszystkich dobrym rokiem. Aby spelnialy się w nim nasze marzenia, jeśli jeszcze nie w 100% to abyśmy przynajmniej byli o krok bliżej ich realizacji. Aby na naszym niebie jak najczesciej swiecilo za dnia slone, a w nocy, aby ksiezyc i gwiazdy zawsze oswietlaly nam cel naszej wędrówki. Aby burze, które przejdą nad naszym życiem były jak najlagodniejsze, a tęcza po nich wyraźna, kolorowa i dająca nam jak najwiecej pozytywnej energii do dalszej wędrówki.

Zyczymy nam wszystkim cudownego roku 2014!!!!


Zapraszam na podsumowanie naszego 2013.


Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
A free photo slideshow by Smilebox

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1