Translate

wtorek, 28 lutego 2017

Zajączek - Dziecko na warsztat.

W lutym w "Dziecku na warsztat" tematem przewodnim był materiał. Miałam kilka pomysłów co będziemy tworzyć z materiału, kilka z nich wykorzystam w późniejszym czasie, tym razem zabrakło nam czasu. Prawie cały luty spędziliśmy na wakacjach w Indiach. Planowałam, że w weekend po powrocie z wakacji zrobimy warsztat. Nie udało się. Zmiana czasu, zmiana pogody i zmęczenie po ponad 20 godzinnej podróży pokonało nas. 

Myślałam już, że w tym miesiącu nie wykonamy zadania. Ale udało się! 

Zapraszam na najkrótszy warsztat w naszej 3-letniej historii z "Dzieckiem na warsztat".

ZAJĄCZEK

Wykonanie zajączka zajęło Zarze około 20 minut.Przygotowanie zajączka było bardzo proste i bardzo szybkie. Zara chce dorobić mu cała rodzinkę.


Zapraszam na blogi pozostałych uczestników zabawy. Podglądałam już część wpisów, znajdziecie tam prawdziwe cuda! 


Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Nasza szkoła domowa I&K w domowym zaciszu Kidsandu Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku WorldSchool Explorers Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki

5 komentarzy:

 1. Fajny zająć.
  Jestem pewna, że Zara zrealizuje plan, jak my zamierzamy z kwiatkami, też dorobić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szybki, krótki ale to nie ważne - jest piękny zajączek, który robi wrażenie :-) czekamy teraz na resztę rodzinki zajączka..

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybki, krótki ale to nie ważne - jest piękny zajączek, który robi wrażenie :-) czekamy teraz na resztę rodzinki zajączka..

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny! Też u nas skarpetka rządziła

  OdpowiedzUsuń
 5. cudny, też się zbieramy zrobić

  OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1