Translate

sobota, 5 kwietnia 2014

Morze, góry czy Mazury? - Konkurs z super nagrodami!

Morze, góry czy Mazury? Wielu z nas co roku przed wakacjami zadaje sobie to pytanie. Co wybrać, gdzie pojechać aby przeżyć niezapomniane chwile. Sa wśród nas też tacy, którzy nie musza zastanawiać się ani chwili, kochają góry i wakacje bez przemierzania szlaków to dla nich nie sa prawdziwe wakacje. Inni nie wyobrazaja sobie urlopu bez plaży, szumu fal i krzyku mew nad głowa. Sa wśród nas i tacy, którzy najlepiej relaksują się na Mazurach. Szum lasu, śpiew ptaków, żaglówka lub kajak, to jest to na co czekaja przez cały czasem rok.
 A Wy gdzie najlepiej odpoczywacie? Co jest Waszym numerem 1?
 Morze, góry czy Mazury?


 Co ja wybieram? 
Odpowiedź wcale nie jest taka prosta.  

Morze... 

Nigdzie nie relaksuje się tak jak leżąc na ciepłym piasku, wdychając morki zapach  i sluchajac opowieści mew przeplatanych szumem fal. Nad morzem najlepiej odpoczywam. Fizycznie najlepiej tu się relaksuje. Jestem z nad morza, to z Polskimi plażami wiaża się moje najwcześniejsze wspomnienia wakacji z dzieciństwa. Piękne wspomnienia, które zawdzięczam moim kochanym rodzicom.

 Góry...


 W górach czuje się wolna, czuje, ze mogę osiagnać wszystko o czym marze. Ból mięśni, przyspieszony oddech i satysfakcja z dotarcia na szczyt sprawiają, że to właśnie w górach najlepiej odpoczywa moja psychika. Gdy zdobywasz szczyt, gdy musisz uważać na osuwające się pod stopami kamienie, nie masz czasu myśleć o problemach dnia codziennego. Uwalniasz się od nich! Odpoczywasz!

Mazury...


 Zieleń lasu, błękit nieba, uspokajający błysk tafli jeziora, szanty, ognisko. Żaglówka lub kajak, tylko Ty i piękno otaczającej cię przyrody. To relaks zarówno dla ciała jak i dla umysłu.

 Czyli "Morze, góry czy Mazury?" W moim przypadku chyba wszystko po trochu, w zaleznosci od okoliczności... Musze wybrać? Ok, wybieram morze! A Ty? Gdzie Ty chcesz najbardziej  pojechać? Zastanów się i pamiętaj, ze jeśli czegoś się bardzo pragnie to się to dostaje! Marzenia się spełniają!
 Mam dzisiaj przyjemność zaprosić Was do udziału w konkursie organizowanym przez portal RabatyRodzinne.pl  Konkurs nad którym objeliśmy patronat.

Szczegółów jeszcze Wam nie zdradzę, dowiecie się dopiero 18-go kwietnia, ale wierzcie mi nagrody sa świetne! Zdradze tylko, ze sa to rodzinne weekendy w hotelach SPA! Zajrzyjcie na stronę organizatora konkursu i jeżeli nie chcecie nic przegapić, aktywujcie powiadomienia.  Portal RabatyRodzinne.pl warto odwiedzic znajdziecie tam nie tylko propozycje ciekawych miejsc na rodzinne wypady, ale takze mozliwosc uzyskania znizki na wstep do obiektu czy atrakcji. Zagladajcie tez do nas, obiecuje bedziemy informowac Was na bierzaco!

4 komentarze:

  1. czekam na więcej informacji :) My najczęściej góry bo najbliżej mamy. A na pomorzu się wychowałam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bieszczady! Tylko bieszczady, choc w tym roku morze... Ja cyba potrafie wypoczywac wszedzie oby tylko pogoda byla. Fajny ten portal ide grzebac ci tam maja :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdecydowanie góry. Jestem w nich zakochany. Rewelacyjne miejsce.

    OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1