Translate

czwartek, 10 kwietnia 2014

Wspieramy Projekt Londyn 2014!

Mieszkamy w Londynie juz od dobrych kilku lat. Uwielbiam to miasto. Tutaj nie mozna się nudzić, zawsze znajdzie się cos ciekawego. Kocham parki w Londynie, bardzo lubię odwiedzać muzea - niezwykle interesujące i darmowe. Londyn to miasto, w którym kazdy znajdzie cos dla siebie. Wiek nie ma tu znaczenia, możesz miec 2 lub 102 lata.

"Mój" Londyn to ten przyjazny dzieciom. Odkrywamy go z Zara juz od prawie 4 lat. Widzialysmy juz wiele, ale jeszcze więcej przed nami.

Wszystkie wydarzenia, które lacza Londyn i dzieci sa mi zawsze bardzo bliskie. Dlatego tez z zainteresowaniem sledze przygotowania wyprawy "Projekt Londyn 2014". Sabina i jej świetna rodzinka juz od ponad roku przygotowuja się do niezwyklej wycieczki do Londynu. 




Dlaczego niezwyklej? 

Będzie to wyprawa sladami bajek! Londyn to bowiem nie tylko Big Ben, London Eye, Tower Bridge czy Madame Tussauds. To także Mis Paddington, 101 dalmatynczyków, Piotruś Pan i wiele innych postaci z bajek.




Zespól "Projekt Londyn 2014" zamierza zwiedzić wlasnie ten bajkowy Londyn, ten najbardziej zaczarowany! Nie tylko zamierzają sami świetnie się bawic, ale chcą ulatwic taka cudowna Zabawę także i innym. Po powrocie planują wydac przewodnik po Londynie - Londyn sladami bajek. Na ten cel potrzebuja 7 tysięcy złotych. Pieniądze zbierają za posrednictwem portalu "Polak potrafi". Juz calkiem ladna kwota jest na ich koncie, ale aby otrzymać pieniazki, a zarazem spelnic marzenie i wydac przewodnik, z którego wszyscy będziemy mogli korzystać musza uzbierać cala sumę. Czas biegnie bardzo szybko, zostało go juz naprawdę niewiele! Akcja zbierania funduszy kończy się 18 kwietnia 2014, o godzinie 18:00.



Pomożecie Sabinie? Kazda złotówka ma znaczenie! Dodatkowo w podziękowaniu za Wasze wsparcie otrzymacie niespodzianki od Projektu Londyn. Jakie? Wejdźcie TUTAJ i sami zobaczcie.

Sabina to świetna babka, ma glowe pelna pomysłów! Dziecko na warsztat, w którym uczestniczymy juz od września to tez jej pomysł.

Nasza cegiełka juz powedrowala! A Wasza?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1