Translate

sobota, 15 czerwca 2013

Pomoc mierzona kilometrami - My juz sie przylaczylismy do akcji, a Ty?

Przylaczylismy się dzisiaj do akcji "Liczymy pomoc kilometrami". Nasze zadanie jest banalnie proste. Przeczytajcie i przylaczcie się do akcji! Wystarczy liczyć kilometry swojej aktywności fizycznej,
 a T - Mobile zamieni je na pieniadze, które zostana przekazane Fundacji TVN Nie jesteś sam. O akcji dowiedzieliśmy się od Ilony z bloga kreatywnym okiem. Ona tez razem ze swoim synkiem Adasiem biora udział w tej wspanialej akcji.

Wszystkie informacje o akcji znajdziecie na stronie internetowej POMOC MIERZONA KILOMETRAMI.
Maly cytat z tej strony zamieszczam poniżej :)

"Biegasz, spacerujesz, jeździsz na rowerze lub uprawiasz sport na wózku? Weź aktywny udział w akcji POMOC MIERZONA KILOMETRAMI, organizowanej przez T-Mobile Polska.

Przed nami 7 etapów. Razem pokonajmy największą liczbę kilometrów w historii, a T-Mobile zamieni je nawet na MILION zł na pomoc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo!

Liczymy na Ciebie, bo każdy Twój kilometr ma znaczenie! Pomoże dzieciom, które pomimo niepełnosprawności, chcą wrócić do aktywności fizycznej - podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam.

W zbieraniu kilometrów pomagają: Endomondo, Onet, Radio Zet, TVN oraz życiowy kompan Samsung Galaxy S4.
Szczegóły i regulamin akcji na www.kilometrami.pl "

W chwili gdy przylaczalismy się do akcji zarejestrowalo się juz 575075 uczestników. 
Aplikacja Endomondo pozwala na "podglądanie" postępów znajomych. Jeżeli tez bierzecie udział napiszcie swój nick w komentarzu, a będziemy mogli się nawzajem podgladac :) To bardzo mobilizuje!
Nasz nick to "Zara Traveller".

To moim zdaniem świetna akcja! Mobilizuje do aktywności fizycznej, dzięki udziałowi w akcji, moze zamiast siedzieć przed FB :) wybierzesz się na spacer? Idziesz po zakupy? Wlacz aplikacje i policz kilometry / metry, które przeszlas. Jeździsz do pracy autobusem lub samochodem, moze zamienisz srodek lokomocji na własne nogi lub rower, albo przynajmniej wysiądziesz dwa przystanki wcześniej lub zaparkujesz troche dalej?
Większa aktywnosc fizyczna to lepsze samopoczucie i lepsze zdrowie.
Dzięki tej akcji wygrywają wszyscy! Ty i dzieci z Fundacji TVN Nie jesteś sam.
Dla Ciebie to moze tylko zwykły spacer, dla wielu podopiecznych  Fundacji TVN to szansa na byc moze pierwszy spacer o własnych nogach, to szansa na lepsze zdrowie.
Nie badz obojętny! Przylacz się do akcji!
http://kilometrami.pl/

1 komentarz:

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1