Translate

poniedziałek, 9 marca 2015

Wiosna i nowe rowery!

W powietrzu zaczynamy juz czuc wiosnę. Dni sa coraz dluzsze, parki robia się bardziej zielone, a z trawników usmiechaja się do nas pierwsze kwiaty. Uwielbiam wiosnę! Uwielbiam słonce! W zeszłym tygodniu w wiosennym nastroju kupiliśmy sobie nowa zabawkę.
Rower chciałam kupic juz od bardzo, bardzo dawna. Nigdy nie mieliśmy jednak na niego zbyt duzo miejsca. Kiedyś jezdzilam na rowerze bardzo duzo, od przyjazdu do UK praktycznie w ogóle. Nasz nowy przyjaciel, a wlasciwie przyjaciele - bo to sa dwa rowery kupiłam pod wpływem impulsu i bardzo się ciesze! Gdybym zaczela się zastanawiać pewnie nadal bym go nie miala. Oba rowery sa składane. Zary jest doczepinany do naszego. Tylko takie wchodziły w rachubę. Beda mieszkały na balkonie i zeby go całkowicie nie zastawic i nadal miec miejsce na stolik, kwiaty i piaskownice dla Zary, mogliśmy myślec tylko o składakach. Dodatkowo przewożenie ich w londyńskim metrze tez jest prostsze.Mimo, ze dziadkowie stwierdzili, ze rower jest dla nas za maly, jeździ się na nim świetnie! Mysle, ze takie wrażenie daja stosunkowo male kola. Dzięki przerzutkom w jeździe one wcale nie przeszkadzaja.
Zara jest  zachwycona, ze możemy jechać razem. Jazda próbna odbyła się w naszym parku. W przyszłym tygodniu planuje zabrać Zarę na dluzsza wycieczkę. Szukam ciekawych sciezek rowerowych w naszej okolicy. Wyjechac na ulice z moim dzieckiem sie nie odwaze.

 

A Wy lubicie jezdzic na rowerach? Wozicie dzieci w fotelikach, w przyczepkach, na takich rowerach jak my? A moze dzielnie pedaluja juz na wlasnych 2 kólkach?

1 komentarz:

  1. Trzymanie roweru na powietrzu niszczy łańcuch. Polecam trzymać go w pokrowcu, albo choć owijać łańcuch folią i częściej go smarować, dłużej posłuży. My nasze cztery rowery (plus przyczepka) trzymamy jednak w domu. Pozdrawia Ale mamo! i życzy wielu udanych podróży na dwóch kołach. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1