Translate

środa, 29 lipca 2015

"Earth's Dinosaur ZOO" w Teatrze King's Cross w Londynie.

Wczoraj opowiadałam Wam o Projekcie dinozaury, którym się wlasnie zajmujemy. Dzisiaj pokarze Wam kilka zdjec (moze troche wiecej) z Teatru King's Cross w Londynie, w którym byliśmy na sztuce
  "earth's Dinosaur ZOO".

Bawilysmy się świetnie i za rok napewno wrócimy. 
W sezonie 2015 w Londynie "żywe Dinozaury" mozna zobaczyć od 18 lipca do 30 sierpnia. Jesienia mozna je będzie zobaczyć w innych miejscach Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcecie zobaczyć czy do Waszego miasta tez przyjadą zajrzyjcie TUTAJ.


Przedstawienie jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zapewniam jednak, ze starszym, a także dorosłym tez się będzie podobało. W czasie tej godziny nie tylko świetnie się bawiliśmy, ale tez sporo nauczyliśmy.  

Siedzenia sa podzielone na 3 strefy: danger seats, band A, band B. Danger seats - strefa zagrożenia - znajduje się przy samej scenie. Siedzący tam widzowie sa dotykani, zaczepiani przez dinozaury
i zapraszani na scenę. Uczestniczą w przedstawieniu. Zara początkowo nie chciała siedzieć przy samej scenie. Pod koniec bardzo jednak tego zalowala, za rok siedzimy na samym przodzie! Band A to siedzenia od rzędu 4, Band B to ostatnie rzędy. Sala teatralna jest bardzo kameralna, tak wiec nawet siedząc na samym końcu powinno byc wszystko świetnie widać. My siedzieliśmy w 4 rzędzie.


"Pracownicy ZOO" opowiadają widowni o dinozaurach, ich życiu, zwyczajach. Zanim na scenie pojawiają się dinozaury przypominają, ze nie sa to żywe zwierzęta, a jedynie "wielkie maskotki", mimo to gdy dinozaury wychodzą na scenę wiele dzieci (w tym Zara) pytają czy aby napewno nie sa one żywe.Dzieci były zapraszane na scenę. Mogly dotykac, glaskac i karmic dinozaury.

Dorośli widzowie tez mieli swoje 5 minut.Na zakończenie czekały na nas dodatkowa atrakcja. Widzowie mogli stanac twarza w twarz z dinozaurami. Dzieci były zachwycone. Przez 15 minut mozna bylo dotykac i glaskac dinozaury, a także robic sobie z nimi zdjęcia, a nawet zadawać pytania na ich temat. "Pracownicy ZOO" rzeczowo na nie odpowiadali.

Jeżeli lubicie dinozaury i teatr nie mozecie tego przegapić!

1 komentarz:

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1