Translate

środa, 5 sierpnia 2015

Mini golf i dinozaury.

Ostatnio cały czas zajmujemy się dinozaurami. Bylysmy w teatrze na dino-sztuce, w muzeum, w najstarszym dino-parku na swiecie, a ponieważ sport to zdrowie, postanowilysmy zagrac w dino mini golfa. To bylo Zary pierwsze spotkanie z mini golfem i bardzo jej się podobało. 

Dinosaur Safari w Londynie 


Zgodnie z zasadami mini golfa, na polu znajduje się 18 dolkow. Zdobylysmy je dwukrotnie. Początkowo Zara nie wiedziała jak trzymac kij, przy drugiej kolejce czesc dolkow zdobywała za pierwszym razem! Kilkakrotnie byla lepsza niz ja! 

W mini golfa gralysmy w otoczeniu ruchomych dinozaurów. Zara dumnie rozpoznawała je, opowiadała mi jak się nazywają, a często także czym się zywia lub jakie sa ich charakterystyczne cechy lub zwyczaje. 


Gra w mini golfa bardzo nam się spodobała. Będziemy wiec napewno wracać na Dinosaur Safari, zamierzamy tez odwiedzić inne pola do mini golfa w Londynie, np. piracki mini golf. Mimo, ze zabawa byla świetna to jednak mamy za daleko aby odwiedzać pole codziennie lub nawet raz w tygodniu. Droga w jedna stronę zajela nam prawie 2 godziny: 2 pociągi, autobus i 15 minutowy spacer. Dlatego gdy nie mamy czasu aby pojechać na prawdziwe pole do mini golfa, ćwiczymy na polanie w pobliskim parku.


A1 Golf Driving Range
Rowley Lane
Arkley
Hertfordshire
EN5 3HW
tel 02084494397


Cennik

Dzieci do lat 4 - £3.50
Dzieci do lat 12 - £6.50
Dzieci powyżej 12 lat i dorośli - £9.00
Rodzina 4 osobowa (max 2 dorosłych) £27.50
4 osoby powyżej 12 roku życia £30

Druga gra tego samego dnia 50%.


Godziny otwarcia

Codziennie 9:00 - 19:30

3 komentarze:

  1. Jej te dinozaury wygladają groźnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super relacja! Dzień należy do udanych

    OdpowiedzUsuń
  3. Widzę Zabawa się udała. Uwielbiam Golf i wiem że dzieciaki też go lubią. Dlatego często kupuję nowy sprzęt i zarażam ich pasją.

    OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1