Translate

poniedziałek, 4 listopada 2013

Miesiac poswiecony Wielkiej Brytanii, samotne podróze mamy i przedszkolak szefem kuchni, czyli o czym bedzie u nas w listopadzie.

Wszyscy, którzy kochają podróże na pewno znają stronę Podrozomaniacy. Jest to świetna lista blogów podróżniczych, która jest czescia portalu Podrozomaniak.pl Co miesiąc podrozomaniacy, promują wybrane państwo, poswiecajac mu szczególna uwagę. Dzięki temu możemy lepiej przyjrzeć się miejscu, gdzie byc moze planujemy kolejne wakacje, lub zauroczyć się krajem, który wcale nie znajdował się na naszej liscie MUSZE TAM POJECHAĆ.

Listopad to miesiąc poswiecony Wielkiej Brytanii.Jest mi bardzo milo Was poinformowac, ze będziemy wspóltorzyc ten miesiąc z portalem Podrozomaniak, a także blogami Jest mi bardzo milo i bardzo dziękuje Dorocie z Podrózomaniaków za mozliwosc współpracy!
Zmobilizuje to nas do odkrycia nowych, ciekawych miejsc.
O czym jeszcze przeczytacie w listopadzie na naszym blogu?

Oczywiście o kulinariach :) 
Bo listopad to miesiąc poswiecony gotowaniu w Projekcie Dziecko na Warsztat, którego jesteśmy czescia.
W najbliższych dniach rozpocznę tez nowy cykl postów "Samotne podróże mamy." Musze Wam przeciez w końcu opowiedzieć o mojej wyprawie do Dubrownika oraz do Bosni i Hercegowiny.

I tylko zeby mi czasu na to wszystko starczyło!

Wakacje w Chorwacji dobiegły końca. To bylo cudowne 7 miesięcy. Świetnie się bawilysmy i na pewno nigdy o tych kilku miesiącach nie zapomnimy. Czas jednak powrócić do normalnego życia. Pracy 5 dni w tygodniu (chociaż zdradzę Wam, ze planuje tu zmiany). Przedszkola. Sprzątania. Gotowania. Zakupów. Czas powrócić do normalnego życia.


Zapraszam w listopadzie na nasz blog.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

2 komentarze:

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1