Translate

wtorek, 1 marca 2016

All About the Philippines - stories, songs, craft and games for kids.

W tym tygodniu w ramach projektu Mali Podróżnicy poznajemy Filipiny. Osobiście zakochałam się w tym kraju i mam nadzieję, że kiedyś odwiedzę go nie tylko palcem po mapie. Szukając materiałów o Filipinach, którymi mogłabym zainteresować Zarę znalazłam książkę "All About the Philippines. Stories, songs, crafts and games for kids." wydawnictwa Tuttle, autorstwa Gidget Roceles Jimenez, ilustowaną przez Corazon Dandan - Albano. Książka jest rewelacyjna! Jest napisana po angielsku, ale jeżeli Wam to nie przeszkadza, szczerze ją polecam! Znajdziecie tam nie tylko ciekawe historie i fakty o tym wyspiarskim kraju, ale także legendy, piosenki (z nutami), propozycje prac plastycznych, gry, a nawet przepisy. W tej serii ukazały się także książki o Japonii, Indonezji, Chinach i Korei. Zamierzam je kupić. Gdy już będą u nas opowiem także i o nich.

Jeżeli ktoś z Was chciałby kupić tą książkę, możecie to zrobić klikając na link Amazon poniżej. Wówczas Amazon przeleje na moje konto 6% wartości Waszych zakupów. 
Zrobiłam dzisiaj zdjęcia wszystkich stron w książce, żebyście mogli zobaczyć jak dokładnie wygląda, a może nawet uda się Wam ją przeczytać ze zdjęć. 
No i jak się Wam podoba?1 komentarz:

  1. Bardzo sympatyczna:) mój starszak uwielbia angielski, i szukałam jakiejśmądrej, angielskiej lektury :)

    OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1