Translate

czwartek, 3 marca 2016

Poznaję Tajlandię - Mali Podróżnicy - Tydzień 4/5

Z "Małymi Podróżnikami" byliśmy już w Chinach, Indiach i na Filipinach, w tym tygodniu ruszamy do Tajlandii. Zaczynamy 4 tydzień zabawy i wprowadzamy małe zmiany. Zwalniamy nieco tempo. Nie dlatego, że nam się "nie chce". Wręcz przeciwnie! Tydzień to za mało czasu aby zrealizować wszystkie plany! Wspólnie z uczestniczkami projektu doszłyśmy do wniosku, że od teraz w każdym państwie będziemy się zatrzymywać przez dwa tygodnie. Części z nas da to więcej czasu i możliwość zrealizowania większej ilości pomysłów, a części z nas pozwoli zatrzymać się w danym miejscu przynajmniej na chwilę - przy cotygodniowej zabawie nie były by w stanie tego zrobić. 


Program zabawy, wszystkie informacje i wpisy wszystkich uczestników znajdziecie na stronie Mali Podróżnicy, jeżeli chcecie do nas dołączyć, serdecznie zapraszam!!!

Tydzień 4-5


TAJLANDIA

(3-16 marca)


W tym tygodniu ubranie dla Barbie wyjątkowo nam się podoba! Zobaczcie jakie cudo!W poprzednich tygodniach dziewczyny prawdziwe cuda wymyślały! Już się nie mogę doczekać co przyniesie Tajlandia! 

Nasze podsumowanie Filipin będzie gotowe dopiero jutro.


Zapraszamy do wspólnej zabawy!5 komentarzy:

 1. świetna wyprawa! marzy mi się żeby zabrać kiedyś swoje dzieci w taką podróż życia, zwiedzić tyle świata i żeby do tego jeszcze były zafascynowane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnośnie Tajlandii, to będziemy mieli 2 posty. Na początek post, jak pewna mała podróżniczka zabrała nas do Tajlandii. http://www.ed-montessori.pl/tajlandia-a-nela

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny nasz wpis: http://www.ed-montessori.pl/mali-podroznicy-w-tajlandii

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasza Tajlandia http://www.zabawyzarchimedesem.pl/podroze-i-geografia/archimedesowy-bangskok-do-tajlandii/

  OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1