Translate

poniedziałek, 21 września 2015

Dziecko na warsztat - 3 edycja.

Dokładnie za tydzień rozpoczyna się 3 edycja "Dziecka na warsztat". W zabawie bierzemy udział od samego początku. Dzięki udziałowi w tym internetowym projekcie mam - blogerek, poznałyśmy wiele bardzo ciekawych i niesamowitych osób. Początkowo były to tylko znajomości wirtualne, część z nich z czasem stała się znajomościami w prawdziwym świecie. Dzięki udziałowi w projekcie grono naszych znajomych i przyjaciół znacznie się poszerzyło. 

Gdy zaczynałyśmy, mieszkałyśmy w słonecznej Chorwacji, a Zara miała 2,5 roku. Od tamtej pory minęło sporo czasu. Wróciłyśmy do Londynu. Zara ma 5,5 roku. W miedzy czasie podjęliśmy z mężem bardzo ważną decyzję na temat edukacji naszego dziecka. Ważną i wcale nie łatwą, ale z perspektywy roku od jej podjęcia nie mam najmniejszych wątpliwości, ze była to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Zdecydowaliśmy się na edukacje alternatywną dla Zary, czy jak kto woli edukację domową.

Gdy trzy lata temu zaczynaliśmy zabawę z "Dzieckiem na warsztat" bawiliśmy się, a ja opisywałam to wszystko na blogu. Rok temu wyglądało to już trochę inaczej. Zara nie tylko bawiła się projektami, ale także z prawdziwym zaciekawieniem obserwowała co robią jej koleżanki i koledzy - szczególnie Ci, których poznała w prawdziwym świecie. Myślę, ze w tym roku będzie podobnie.

Tematy trzeciej edycji są zbliżone do pierwszej. Jestem bardzo ciekawa jak wypadnie porównanie tego co robiliśmy przed trzema laty z przedszkolakiem, z tym co będziemy robili w tym roku z pierwszoklasistką. 

Program 3 edycji Dziecka na warsztat.


 28 września - temat dowolny
26 października- astronomia
 26 października- astronomia
 21 grudnia - tradycje
25 stycznia - geografia
29 lutego - matematyka
21 marca - podróże/podróżnicy
25 kwietnia- zabawy terenowe/podwórkowe
30 maja - zwierzęta/rośliny 
27 czerwca - temat dowolny


W tej edycji do udziału w zabawie zgłosiło się 66 rodzin. To będzie prawdziwa uczta kreatywności! Już się nie mogę doczekać kolejnego poniedziałku. szczególnie, że zaczynamy od tematu dowolnego. Czyli będzie 66 niespodzianek!


Jeżeli chcecie zobaczyć jak bawiliśmy się przez ostatnie 2 lata zapraszam TUTAJ

2 komentarze:

  1. Och, też się nie możemy doczekać pierwszych wpisów. W pierwszej edycji nie brałam udziału, w drugiej bawiłyśmy się wyśmienicie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jestem bardzo ciekawa jakie będą tematy warsztatów we wrześniu i w ogóle kto bierze udział, bo są przecież nowe twarze :)

      Usuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1