Translate

sobota, 5 września 2015

Sycylia - dzień 1. Apartament Kristal - Tu nocujemy.

Samolot z Londynu do Palermo miałyśmy wieczorem. Gdy dotarłyśmy na miejsce było już całkiem ciemno. Ciemno, ale bardzo ciepło! Samochód zabrał nas do pensjonatu. 

Mieszkałyśmy w pensjonacie Kristal w Cinisi. Bardzo blisko lotniska w Palermo. Miejsce polecam w 100%. Bardzo ładnie urządzone, czyste. Właścicielka bardzo miła i pomocna. Mimo, że ona nie mówiła po polsku i angielsku, a ja nie znam włoskiego, dzięki aplikacji Google translate dogadałyśmy się bez problemu. Pani wytłumaczyła nam gdzie mamy przystanek autobusowy do Palermo, a następnego dnia rano zawiozła nas na niego swoim samochodem. Widok z tarasu.Rano czekało na nas pyszne śniadanie we włoskim stylu. Zara była zachwycona! 

"Pączki i ciastka na śniadanie!!! WOW!!! Mogę codziennie dostawać włoskie śniadanie!!!"


A tak wyglądał nasz apartament.

JADALNIA.

Owoce były dla nas. 
SYPIALNIA

ŁAZIENKAPo śniadaniu, właścicielka pensjonatu zawiozła nas na przystanek autobusowy, skąd pojechałyśmy do Palermo.


c.d.n.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam apartamenty w takich urokliwych miejscach. Mają swój klimat, który sprawia, że przyciągają do siebie ludzi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia miałam okazję być tam 2 razy w swoim życiu. Ostatnio czytałam na https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/blog/0.html o ciekawych ubezpieczeniach i tak się zastanawiam na ile warto zainwestować w takie rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1