Translate

czwartek, 3 września 2015

Dinozaury w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.

Każdy miłośnik dinozaurów powinien zobaczyć Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Jest to miejsce niezwykle (nie tylko ten dział, ale całe muzeum). Londyńskie muzea to jedna z naszych głównych i ulubionych sal lekcyjnych. W najbliższych miesiącach będziemy odwiedzać je jeszcze wielokrotnie. 

Muzeum podzielone jest na strefy tematyczne. Dinozaury znajdują się w strefie niebieskiej. Natychmiast po wejściu do muzeum, w głównym holu wita nas odlew diplodoka.
W muzeum znajdziemy liczne rekonstrukcje szkieletów tych prehistorycznych stworów. Znajdziemy tez ruchome dinozaury - roboty, ze słynnym Rexem.  Wizyta w galerii dinozaurów pomaga w uporządkowaniu posiadanej już wiedzy, umożliwia zgłębienie tajników badań i najnowszych odkryć.
W muzeum znajduje się wiele sklepów z pamiątkami. Osobiście uwielbiam je, można w nich znaleźć, wiele interesujących materiałów do nauki przez zabawę.Zarze bardzo podobało się gniazdo z jajami dinozaura.
Nasze małe zakupy.
Odwiedziliśmy muzeum w czasie wakacji szkolnych, to niestety najgorszy okres na wizytę. Latem jest tam bardzo dużo ludzi, praktycznie staliśmy co chwilę w kolejkach. Zdecydowanie wolimy odwiedzać to niezwykłe miejsce w czasie roku szkolnego, wówczas mamy je niemalże na własność.1 komentarz:

  1. Ciekawe muzeum, najfajniejsze te zdjęcie z jajami małych dinozaurów :D

    OdpowiedzUsuń

Dziekujemy za odwiedziny! Pozostaw po sobie slad, bedzie nam bardzo milo :) Odwiedzimy takze i Ciebie.

UA-44437388-1